Darshana

( čítaj daršana ) – vízia, zrak

DARSHANA YOGA STUDIO vzniklo 01.07.2010 a bolo vytvorené s láskou a nádejou, že u nás nájdete aktívny relax. V našom štúdiu nájdete cvičenia pre dospelých, detičky od 7 mesiacov a tehotné žienky. Myslíme aj na študentov a mamičky na materskej máme pre nich zvýhodnený vstup Nechceme pôsobiť komerčne. Chceme, aby ste sa u nás cítili pohodlne ako doma a to i v ohľade na osobný priestor. Uprednostňujeme stabilných cvičencov a preto sme pre nich vytvorili zvýhodnenú mesačnú permanentku. Na cvičenia si so sebou nemusíte nosiť jogamatky a deky, lebo tie Vám požičiame. Stačí Vám pohodlné oblečenie, osuška na podložku z dôvodu hygieny  a chuť zacvičiť si :-)

Na lekcie jogy sa nemusíte nahlasovať vopred. Nie sú robené formou kurzu ( s výnimkou Gravid jogy pre tehotné a Vinyasa kurzu vedeného v anglickom jazyku ).

PRENÁJOM ŠTÚDIA:

V našom štúdiu je možnosť prenajať si sály (malú alebo veľkú) cez víkendy alebo cez voľné hodiny v rozvrhu za výhodné ceny. Sály sú vhodné na JOGU, MEDITÁCIE, TANEČNÉ PREDSTAVENIA a WORKSHOPY. V sálach je špeciálna podlaha BALETIZOL, zrkadlá a baletné tyče. V prípade záujmu nás kontaktujte na info@dys.sk. alebo na 0905/ 294 117.

Spolupracujeme cez program BENEFIT- ov s firmami: Tatrabanka, AT&T a Accenture. Ich zamestnancom poskytujeme zľavu zo vstupu. Ak by ste sa chceli aj Vy ako firma pridať k nám stačí napísať na: info@dys.sk.

FIRMÁM PONÚKAME:

  • hodiny jogy priamo vo firme
  • workshopy zamerané pre zdravý chrbát, správne sedenie…
  • individuálne lekcie podľa požiadaviek klienta
  • zľavy zo vstupu na lekcie jogy u nás v štúdiu

V štúdiu sa nachádza  ČAJOVŇA, KNIŽNICA s knihami o zdraví, stravovaní, joge… ( môžte sem prísť kedykoľvek medzi hodinami zrelaxovať ).


V štúdiu nájdete:

  • Francúzsku BIO kozmetiku a prípravky so značkou VEGAN – netestované na zvieratách
  • jutové ECO recyklovateľné podložky na jogu
  • podložky na jogu za výhodné ceny

NAŠE MOTTO: V zdravom tele zdravý duch :-)

VITAJTE u NÁS :-)