( čítaj daršana ) – vízia, zrak

DARSHANA YOGA STUDIO vzniklo 01.07.2010. Založila ho fyzioterapeutka PaedDr. Andrea Peciarová (Minster). Štúdio kladie dôraz na profesionalitu lektorov, ktorí sa   vzdelávajú vo filozofii jogy, jogovej praxi a fyzioterapiiMáme záujem pôsobiť nekomerčne. Radi by sme, aby ste sa u nás cítili pohodlne ako doma a to i v ohľade na osobný priestor. Uprednostňujeme stabilných cvičencov a preto sme pre nich vytvorili neobmedzenú mesačnú permanentku alebo výhodnú ročnú permanentku.

V našom štúdiu nájdete zdravotne zameranú jogu, jogu pre seniorov, gravid jogu pre tehotné ženy a balet pre deti od 3 rokov.

Na cvičenia si so sebou nemusíte nosiť jogamatky a deky, lebo tie Vám požičiame. Stačí Vám pohodlné oblečenie a chuť zacvičiť si 🙂

Na otvorené lekcie jogy sa nemusíte nahlasovať vopred. Nie sú robené formou kurzu ( výnimkou je Gravid joga pre tehotné a špecializované uzatvorené kurzy pri ktorých je napísaný max počet  ).

PRENÁJOM ŠTÚDIA:

V našom štúdiu je možnosť prenajať si sály (malú alebo veľkú) cez víkendy alebo cez voľné hodiny v rozvrhu za výhodné ceny. Sály sú vhodné na JOGU, MEDITÁCIE, TANEČNÉ PREDSTAVENIA a WORKSHOPY. V sálach je špeciálna podlaha BALETIZOL, zrkadlá a baletné tyče. V prípade záujmu nás kontaktujte na info@dys.sk. alebo na 0905/ 294 117.

FIRMÁM PONÚKAME:

  • hodiny jogy priamo vo firme
  • workshopy zamerané pre zdravý chrbát, správny sed, …
  • individuálne lekcie podľa požiadaviek klienta
  • zľavy zo vstupu na lekcie jogy u nás v štúdiu

V štúdiu sa nachádza  ODDYCHOVÁ MISETNOSŤ s knihami o zdraví, stravovaní, joge… ( môžte sem prísť kedykoľvek medzi hodinami zrelaxovať ).

U nás v DYS nájdete:

NAŠE MOTTO: JOGOU ku ZDRAVIU.

VITAJTE u NÁS 🙂