FLOW YOGA

FLOW – z anglického prekladu – plynutie, najčastejšie prekladané ako spojenie, splynutie.

Flow yoga je koncept dynamického telesného cvičenia pre aktívnych jedincov zameraný na uvedomelý pohyb, pozostávajúceho z jogových ásan (pozícií) a ich plynulého prepojenia vedomým pohybom medzi nimi.

 

Priťahujú Vás dynamické štýly jogy? Hľadáte však v cvičení viac než len výkonnostný aspekt? Prax Flow Yogy môže byť pre Vás tým, čo hľadáte.

 

Priebeh lekcie FLOW YOGA: počas lekcií sa zameriavam najmä na bezpečné, správne a vedomé prevedenie a precítenie jednotlivých pozícií a ich prechodov. Týmto procesom dochádza k hlbšiemu uvedomeniu našich reálnych možností, čo vedie k ich akceptácii a následne k ich efektívnejšiemu využitiu v bežnom živote.

Adjustments, čiže dopomoc a úprava v pozíciách pre ich prehĺbenie sú neoddeliteľnou súčasťou lekcií.

Lekcie sú otvorené pre všetkých bez rozdielu!

Nezáleží na Vašej znalosti jogového cvičenia, či telesných možnostiach. Záleží najmä na Vašej telesnej kondícii. Pretože sa jedná o intenzívne fyzické cvičenie (každá lekcia je ako rieka, ktorá tečie jedným prúdom od prameňa až k ústiu do mora) je bezpodmienečne nutné zdravotné problémy vopred konzultovať s lektorom!

 

Hari Óm,  Petr Minster ( autor článkov o jogewww.clankyojoge.blogspot.sk, skúsený lektor a terapeut pôsobiaci v DARSHANA YOGA STUDIO v Bratislave).

Rozvrh | Cenník | Kontakt