GONGOVÁ MEDITÁCIA 21.08

Sat nam priatelia,
srdečne Vás pozývame, zažiť gongovú meditáciu.

✅Gongová meditácia je jedinečný druh zvukovej terapie, kedy sa používa terapeutický gong. Účastníkom, ktorí sa nachádzajú v polohe ležmo pomôžu zvuk a vibrácie gongu vytvoriť meditatívny stav a hlbokú relaxáciu.
✅Gongová meditácia má okrem iného pozitívny vplyv na zvládanie post covidového syndrómu, vysokého krvného tlaku, stresu, úzkosti, traumy, depresie, nespavosti či chronickej bolesti. Pravidelným praktikovaním gongovej meditácie naše telo a myseľ dokáže lepšie zvládať stresové situácie a nástrahy každodenného života.

📆: 2️⃣1️⃣.0️⃣8️⃣ o 1️⃣8️⃣:4️⃣5️⃣ (90min)
📍 Kde: DARSHANA YOGA STUDIO
📩Prihlasovanie:dys.andrea@gmail.com 
Cena: 2️⃣8️⃣,-€ ( možnosť uhradiť vopred aj priamo v štúdiu)
Pre záväzné prihlásenie je potrebné uhradiť 28,-€ buď priamo v štúdiu alebo na č.ú.: SK7611000000002925836714. Do poznámky: Gong

Storno podmienky:
Odhlásenie sa menej ako 48 hodín pred začiatkom storno poplatok je 100% ceny ( 28,-€), ak nájdeš náhradníka informuj nás emailom alebo tel. 0905294117

🧘‍♀️Meditáciu povedie certifikovaná inštruktorka kundalini jogy 1.stupňa podľa učenia Jogi Bhajana – Savitri Ananda Kaur/ Nat. Nat sa venuje intenzívne kundalini joge 6 rokov. Absolvovala mnohé workshopy a semináre na tému jogy a ajurvédy v SR a v zahraničí. Je certifikovanou inštruktorkou hatha jogy 200 RYT a certifikovanou inštruktorkou kundalini jogy KRI, 1.stupňa. Aktuálne sa zúčastňuje výcviku 2.stupňa. Absolvovala výcvik kundalini jogy 200 RYT v Indii a terapeuticky výcvik v oblasti zvukoterapie (soundhealing) tiež v Indii. Zároveň je absolventkou rôznych kurzov v oblasti hrania na gong a gongovej terapie u lektorov v UK, US a Kanady.

ODPORÚČANIE:
V deň, keď sa ideme zúčastniť gongovej meditácie, počas dňa odporúčame nejesť žiadne mäso, ale skôr niečo ľahké a hlavne piť veľa čistej vody. Už deň predtým nepijeme žiaden alkohol. Dve hodiny pred samotnou gongovou meditáciou už vôbec nejeme. Oblečenie sa odporúča pohodlné svetlých farieb, prírodných materiálov. So sebou si donesieme vlastnú fľašu vody, deku alebo mäkkú podložku na ležanie, prípadne vankúšik na oči.

👆👆Pokiaľ navštevujete odborného lekára (psychológ/psychiater), trpíte psychickými chorobami alebo užívate lieky na psychiku, ste tehotná, máte kardiostimulátor a pod. je potrebná konzultácia vopred.

S láskou sa na Vás tešíme

DARSHANA YOGA STUDIO a NAT