Prihlasovanie cez rezervačný systém. Pri vstupe do štúdia si prosím vydezinfikujte ruky dezinfekčným prostriedkom, ktorý je umiestnený hneď vo vstupnej miestnosti. Pomôcky, ktoré ste použili po hodine po sebe vydezinfikujte. ✅ Minimálny počet na uskutočnenie lekcie sú 3 prihlásení. Na fyzio jogu min. 5. ✅ MAX. 12 ľudí ! ✅ Podložku na jogu Vám požičiame. ✅ MAX počet na GRAVID JOGA kurze je 7 tehotných.

Odhlásiť sa z lekcie je možné najneskôr 8 hodín pred uskutočnením lekcie!  Po tomto termíne budete požiadaný o úhradu vstupu ( alebo Vám bude vstup odčítaný z permanentky ) alebo môžete za seba poslať náhradníka.

Odporúčanie: na lekcie jogy prichádzajte 5 minút vopred. Zdržiavajte sa v štúdiu len na nevyhnutnú dobu spojenú s návštevou jogy alebo baletu. Ďakujeme za porozumenie. BUĎME K SEBE OHĽADUPLNÍ.


PRIHLASOVANIE PROSTREDNÍCTVOM REZERVAČNÉHO SYSTÉMU:

Odhlásiť sa z lekcie je možné najneskôr 8 hodín pred uskutočnením lekcie. Po tomto termíne budete požiadaný o úhradu vstupu ( alebo Vám bude vstup odčítaný z permanentky ) alebo môžete za seba poslať náhradníka.

Rozvrh DARSHANA YOGA STUDIO – rozvrh platný od 09.2021

 

Prihlasovanie cez rezervačný systém.

One Reply to “Rozvrh”

Comments are closed.