Permanentky a zľavy

V našom štúdiu môžete chodiť na jogu na jednorázový vstup a nemusíte čakať na otvorenie kurzu! Lekcie jogy máme rozdelené: Joga pre začiatočníkov – tu získate správne základy ásan a dynamické formy jogy: Flow Yoga a Power yoga, kde sa zapotíte a posilníte telo i ducha :-) . Vy si môžete vybrať ku ktorému lektorovi, či lektorom budete chodiť. Každý z nich má svoj osobitný štýl cvičenia jogy a tak je na začiatku vhodné vyskúšať si aspoň dvoch a ktorý Vám viac “sadne” u toho môžete zostať.

 

Spolupracujeme cez program BENEFITY s firmami:

  • AT&T
  • IBM
  • Accenture
  • Tatra banka
  • Johnson Controls 
  • LENOVO
  • ZÜRICH INSURANCE
  • AMAZON

kde pre ich zamestnancov poskytujeme zľavu 1,- euro zo vstupu na jogu po predložení zamestnaneckej kartičky, čiže platia ako študenti :-)

 

Ak ste sa rozhodli chodiť na jogu asi 2 krát do týždňa, tak práve pre Vás je určená zvýhodnená mesačná permanentka na 8 vstupov.

 

PERMANENTKA: 7 vstupov zaplať a ôsmy máš zdarma :-)

 

ZĽAVA pre študentov a zamestnancov firiem uvedených v benefitnom programe  8 vstupov za cenu 28,- € ( 1 vstup 3,50 € ) a pre neštudentov za cenu 35,- € ( 1 vstup 4,30 € ).

 

Permanentku môžete využiť presne mesiac od zakúpenia v pracovných dňoch ( PO – PIA ). Ak ste počas platnosti permanentky ochoreli alebo odišli na dovolenku, tak ju môžete niekomu darovať. Po uplynutí doby platnosti sa permanentka už použiť nedá.  Na lekcii jogy sa dá z permanentky odpísať len 1 vstup pre 1 osobu!

U nás v DYS štúdiu Vám požičiame: jogamatky, deky, pomôcky na uľahčenie pozícií ako bloky a popruhy. Na jogamatku je potrebné si so sebou priniesť osušku o ostatné sa postaráme my :-)

 

Ak by ste si však chceli zadovážiť vlastnú karimatku máme pre Vás na výber 3 typy karimatiek. Spýtajte sa lektora na radu. Viac o karimatkách nájdete: ECO KARIMATKY .

Želáme Vám veľa úspechov v joge :-)

One Response to Permanentky a zľavy

  1. Som tu prvy krat a chcem Vam povedat, ze mam dobry pocit z celej Vasej stranky. Aj z clanku, napisaneho v knihe navstev. Pri niektorych castiach som suhlasne prikyvovala ,ano… .ano…viem co chcete povedat a zase pri niektorych,som radsej zostala ticho a prijimala .Dakujem Vam, ze ste sa takto prihovorili k nam…citim z toho clanku prirodzenost,laskavost,skusenosti,radost a humor, a to mam rada :-) Vela stastia a lasky Vam zelam!

Komentáre sú uzavreté.