Tehotenstvo predstavuje v živote ženy veľmi špeciálne a vzrušujúce obdobie, počas ktorého dochádza k mnohým fyzickým a hormonálnym zmenám. Vyžaduje si od budúcej mamičky silu, vytrvalosť, flexibilitu, vnútorný pokoj, vyrovnanosť, uvoľnenie, intuíciu, ale aj odovzdanie sa. Práve z týchto dôvodov je gravidjoga ideálnym cvičením počas tohto jedinečného obdobia. Nielenže prehlbuje vnútornú komunikáciu medzi mamičkou a dieťatkom, ale pomáha aj vyrovnať sa s rôznymi (často krát aj nečakanými zmenami), ktoré budúcu mamičku v tomto období čakajú. Má blahodarný účinok na chrbticu, podporuje prácu s panvovým dnom a jeho prekrvenie, posilňuje telo, pomáha vyrovnať sa s rôznymi ťažkosťami (kŕčové žily, ischias, bolesti chrbta, nahromadenie vody v nohách…) navodzuje vnútornú rovnováhu a pokoj mysle. Neodlučiteľnou súčasťou cvičenia je správne dýchanie. To má totiž obrovský význam nielen v tehotenstve, ale aj pri samotnom pôrode. Správna práca s dychom značne uľahčuje pôrod a pomáha lepšie zvládať pôrodné bolesti. V podstate je tehotenstvo ideálnym medzníkom v živote ženy, kedy s jogou začať. Gravidjoga priaznivo ovplyvňuje nielen obdobie tehotenstva ale aj priebeh pôrodu a šestonedelia.

Príď sa pozrieť aj Ty, príď načerpať silu a energiu a pripraviť sa spolu so svojim bábätkom na vašu spoločnú cestu… . Teším sa na Teba.

Informácie o kurze

Cena kurzu

V prípade predplatenia kurzu: 1 hodina / 6,- €

Možnosť prísť i na jednorázový vstup: 1 hodina / 8,- € (treba sa však dopredu nahlásiť mailom alebo telefonicky, viď. kontakty nižšie)

Časy

Podľa aktuálneho rozvrhu.

Kontakty

Bližšie informácie vám zodpovieme na adrese info@dys.sk alebo na telefónnom čísle 0905 294 117.