Joga pre začiatočníkov / Yoga for Beginners

Na hodinách JOGY PRE ZAČIATOČNÍKOV Vás budeme sprevádzať jogou od najzákladnejších pozícií postupne k zložitejším ásanám. Celá lekcia je koncipovaná podľa potrieb a možností cvičencov. Na svoje si prídu ľudia bez skúseností, ale aj so skúsenosťami. Budeme rešpektovať naše predispozície a prehlbovať ich. Dôraz dáme na sebauvedomenie svojho tela, nápravu pohybových vzorcov, strečing a posilnenie svalov a regeneráciu organizmu.

Čo sa naučíte na hodine jogy?

Hodiny Jogy pre začiatočníkov vás naučia ako správne vykonávať základy jogových pozícií, postavenie tela a vnímanie svalov, ktoré sa pri daných pozíciách zapájajú. Vysvetlíme si ako pôsobia jogové pozície na náš organizmus a naše zdravie (na trávenie, detoxikáciu, regeneráciu…) .

Posúďte sami účinky pravidelnej praxe (aspoň 2 krát do týždňa).

Na hodinách jogy pristupujeme ku každému cvičencovi individuálne. Chceli by sme, aby ste sa u nás cítili ako doma, pohodlne, s dostatkom osobného priestoru a odniesli si príjemný hlboký zážitok :)

Lekcie nielen pre začiatočníkov:

  • Nati – PO: 17:15
  • Lucka - STR: 17:15
  • Peťka – PO: 20:00
  • Katarína - STR: 20:00
  • Zuzka- UT:  20:00 a ŠTV: 20:10
  • Lucka M. – PIA: 17:45
  • Andrea – NE: 18:30

Na lekcie sa netreba prihlasovať vopred. Stačí prísť 10 – 15 min. pred začatím lekcie.

*NOTE FOR ENGLISH SPEAKERS

Katka – Yoga for Beginners on WE at 8:00 p.m.

Katarina has been practicing yoga regularly since 2010. With Yoga she met in New Zealand where she lived 10 years. She had a great pleasure learning of wonderful Aucklands teachers such as Susan Allen, Katy Carter and Vincent Bolletta along with amazing workshops with Mark Whitwell, Kathryn Budig and John Ogilvie. Katarina says: ”For me Yoga is Life. And life is a path, a path of becoming  more present in the moment. I practice yoga to live a better and healthier life. And this joy from yoga I would like to pass on other people. Lets practice together a true quality of asana where body-mind-breath are unity. Where we become intimate with our bodies and learn to observe ourself. How does the body respond to our breath and how does the breath respond to the movement of our body? And maybe the breath should be our teacher. “

RozvrhCenník Kontakt