Joga pre začiatočníkov / Yoga for Beginners


Na hodinách JOGY PRE ZAČIATOČNÍKOV Vás budeme sprevádzať jogou od najzákladnejších pozícií postupne k zložitejším ásanám. Celá lekcia je koncipovaná podľa potrieb a možností cvičencov. Na svoje si prídu ľudia bez skúseností, ale aj so skúsenosťami. Budeme rešpektovať naše predispozície a prehlbovať ich. Dôraz dáme na sebauvedomenie svojho tela, nápravu pohybových vzorcov, strečing a posilnenie svalov a regeneráciu organizmu.

Čo sa naučíte na hodine jogy?

Hodiny Jogy pre začiatočníkov vás naučia ako správne vykonávať základy jogových pozícií, postavenie tela a vnímanie svalov, ktoré sa pri daných pozíciách zapájajú. Vysvetlíme si ako pôsobia jogové pozície na náš organizmus a naše zdravie (na trávenie, detoxikáciu, regeneráciu…) .

Posúďte sami účinky pravidelnej praxe (aspoň 2 krát do týždňa).

Na hodinách jogy pristupujeme ku každému cvičencovi individuálne. Chceli by sme, aby ste sa u nás cítili ako doma, pohodlne, s dostatkom osobného priestoru a odniesli si príjemný hlboký zážitok :)

 

Lekcie:

  • Lucka – STR: 17:15
  • Dáša – PO: 18:30
  • Katarína - PO a STR: 20:00
  • Zuzka- UT a ŠTV: 20:00
  • Dáša – PIA: 17:30
  • Andrea – NE: 18:30

Na lekcie sa netreba prihlasovať vopred. Stačí prísť 15 min. pred začatím lekcie.

 

*NOTE FOR ENGLISH SPEAKERS

 

Katka – Yoga for Beginners on MO & WE at 8:00 p.m.

 

I met with Yoga almost 10 years ago. However only last two and half years I have been practising regularly, attending different workshops and really understood the benefits of it. Not only the body becomes more flexible and stronger but also the mind is more calmer and focused. For me Yoga is Life. And life is a path. To practice yoga regularly means learning to live better and healthier life.
I would like to focus this yoga class on being more present in a moment. Lets work together on a true quality of asana where body-mind-breath are unity. Where we become intimate with our bodies and learn to observe ourself. Where we learn the qualities of being gentle but steady in our body. How does the body respond to our breath and how does the breath respond to the movement of our body? And maybe the breath should be our teacher.

 

 

RozvrhCenník Kontakt