Darshana Yoga Studio –  DYS

ŠTETINOVA 1 (po ul. Palisády smer Hrad prvá ulica VĽAVO je krátka ul. Štetinova, na jej konci na pravej strane sa nachádza DYS)

811 06 BRATISLAVA

E-mail: dys.andrea@gmail.com

Ako sa k nám dostanete: MAPA

Možnosti parkovania:

  • okolie štúdia je v zóne PAAS – SM0 – spoplatnené parkovanie – 2,-€/h ( rezidenti SM0 ZDARMA)
  • parkovisko na Konventnej ulici – platené
  • parkovisko Tatra centrum Vysoká ulica – platené

Mestská doprava – AKO SA K NÁM DOSTANETE ( podrobný popis ):

Električkou – vystúpiť na zastávke Poštová a prejsť podchodom, na konci  podchodu doľava a hneď doprava po ul. Panenská hore okolo metrového textilu, evanjelického kostola,  na rohu 1. kolmej ulice z prava Štetinova ul. sídli DARSHANA YOGA STUDIO ( nad štúdiom je reklamný baner ).

Trolejbusom 203, 207 a 208 vystúpiť na zastávke Kozia. Pokračovať dolu ul. Palisády smer Prezidentský Palác. Pri nemeckej škole odbočiť v pravo dolu na ul. Štetinova. Na jej konci na pravej strane sa nachádza DARSHANA YOGA STUDIO.

Autobusom zo zastávky Zochova ( po ul. Kozia za kníhkupectvom Art Fórom odbočiť doprava dolu na ul. Panenská. Pokračovať dolu ulicou, oproti Panenská kaviareň na rohu sa nachádza DARSHANA YOGA STUDIO ) alebo na Hodžovo námestie pokračovať buď podchodom alebo okolo prezidentského paláca cez semafór rovno hore smer Hrad po ul. Palisády. Pri nemeckej škole odbočiť dolu doľava na ul. Štetinova, na jej konci na pravej strane sa nachádza DYS. DARSHANA YOGA STUDIO je od týchto zastávok vzdialené do 3 minút pešo!