( čítaj daršana ) – vízia, zrak

DARSHANA YOGA STUDIO vzniklo 01.07.2010. Založila ho fyzioterapeutka PaedDr. Andrea Peciarová. Štúdio kladie dôraz na profesionalitu lektorov, ktorí sa vzdelávajú vo filozofii jogy, jogovej praxi a fyzioterapii

Neposkytujeme online hodiny, pretože osobný prístup a navedenie klienta pri pozíciách aby si neubližoval je pre nás nesmierne dôležité. Máme veľké cvičebné priestory ale s ohľadom na osobný priestor sme stanovili max. 10 ľudí na hodine.

Uprednostňujeme stabilných cvičencov a preto pre nich máme pripravené viaceré typy permanentiek.

V našom štúdiu nájdete zdravotne zameranú jogu, jogu pre seniorov, gravid jogu pre tehotné ženy a balet pre deti od 3,8 roka.

Na cvičenia si so sebou nemusíte nosiť jogamatky a deky, lebo tie Vám požičiame. Stačí Vám pohodlné oblečenie a chuť zacvičiť si 🙂

Prihlasovanie sa na lekcie jogy cez rezervačný systém: https://calendiari.com/darshana-yoga . Maximálny počet ľudí na lekcii je 10!

PRENÁJOM ŠTÚDIA:

V našom štúdiu je možnosť prenajať si sály (malú alebo veľkú) cez víkendy alebo cez voľné hodiny v rozvrhu za výhodné ceny. Sály sú vhodné na JOGU, MEDITÁCIE, TANEČNÉ PREDSTAVENIA a WORKSHOPY. V sálach je špeciálna podlaha BALETIZOL, zrkadlá a baletné tyče. V prípade záujmu nás kontaktujte na dys.andrea@gmail.com. alebo na 0905/ 294 117.

FIRMÁM PONÚKAME:

  • hodiny jogy priamo vo firme
  • workshopy zamerané pre zdravý chrbát, správny sed, …
  • individuálne lekcie podľa požiadaviek klienta
  • zľavy zo vstupu na lekcie jogy u nás v štúdiu

V štúdiu sa nachádza  ODDYCHOVÁ MISETNOSŤ s knihami o zdraví, stravovaní, joge… ( môžete sem prísť kedykoľvek medzi hodinami zrelaxovať ).

U nás v DYS nájdete:

NAŠE MOTTO: JOGOU ku ZDRAVIU.

VITAJTE u NÁS 🙂