GRAVID JOGA pre tehotné v Bratislave

Už 9 rok sprevádzame tehotné ženy obdobím tehotenstva!

Zrod nového života je zázrak. Telo ženy sa počas tohto nádherného obdobia vyrovnáva s mnohými fyzickými ( zväčšenie bruška, naliatie pŕs, zvracanie…) i psychickými zmenami ( ospalosť, precitlivelosť, náladovosť…), preto je veľmi vhodné začať alebo neprestať cvičiť. Gravid joga posilní svaly panvového dna, jogovými pozíciami si zachováte pevnosť svalov a pružnosť pokožky na celom tele a chrbtica v krížovej oblasti, ktorá je spredu zaťažená bruškom Vás nebude bolieť. Pomôžeme žilovému obehu krvi ( predchádzať kŕčovým žilám ) a lymfatickému obehu ( zadržiavaniu vody v tele ). Určite sme už počuli i čítali rôzne skúsenosti a názory ako a čo robiť v danej situácii. Každá z nás však reaguje na tehotenstvo inak a preto sa nebojme “napojiť” na bábätko v brušku a počúvať ho. Ono nám dá najavo čo sa mu páči a čo nie :-). Mamička a dieťatko sú v tom najužšom možnom spojení. Bruško je tenučká blana, cez ktorú výborne počuť a vo vnútri sa nachádza plodová voda, ktorá prenáša vibrácie, tak to využijeme a pomocou zvukov tibetských misiek, príjemnej relaxačnej hudby uvoľníme naše zmysly. Obidvaja sa budete cítiť príjemne a cez Gravid jogu načerpáte novú silu 🙂

Gravid jogu je vhodné cvičiť aj niekoľko mesiacov po tehotenstve. Na Gravid jogu nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti s jogou!

Príďte si k nám vyskúšať Gravid jogu na jednorázový vstup  a pocítite jej blahodárny účinok. Odporúčame začať s gravid jogou od 14 týždňa gravidity.

Lekcie Gravid jogy:

KURZ: 16.10 – 18.12.2019 

PONDELOK a STREDA 17:00 

 Info k platbe:

  • Cena: 135,- €/ celý kurz/ 19 lekcií (možnosť úhrady aj na dva krát )
  • Číslo účtu: SK7611000000002925836714. Do poznámky uviesť Vaše priezvisko a názov kurzu: GRAVID JOGA
  • Prihlasovať sa môžete na: E-mail: dys.andrea@gmail.com
  • 1 náhradná lekcia

CENNÍK: http://www.dys.sk/cennik/

 Lektorky:

  • Lucka  –  PONDELOK 17:00
  • Danka  –  STREDA  17:00