GRAVID JOGA pre tehotné v Bratislave

20031993_1576543279031035_3268182540143677799_n

Už 7 rokov sprevádzame tehotné ženy obdobím tehotenstva!

Zrod nového života je zázrak. Telo ženy sa počas tohto nádherného obdobia vyrovnáva s mnohými fyzickými ( zväčšenie bruška, naliatie pŕs, zvracanie…) i psychickými zmenami ( ospalosť, precitlivelosť, náladovosť…), preto je veľmi vhodné začať alebo neprestať cvičiť. Gravid joga posilní svaly panvového dna, jogovými pozíciami si zachováte pevnosť svalov a pružnosť pokožky na celom tele a chrbtica v krížovej oblasti, ktorá je spredu zaťažená bruškom Vás nebude bolieť. Pomôžeme žilovému obehu krvi ( predchádzať kŕčovým žilám ) a lymfatickému obehu ( zadržiavaniu vody v tele ). Určite sme už počuli i čítali rôzne skúsenosti a názory ako a čo robiť v danej situácii. Každá z nás však reaguje na tehotenstvo inak a preto sa nebojme “napojiť” na bábätko v brušku a počúvať ho. Ono nám dá najavo čo sa mu páči a čo nie :-) . Mamička a dieťatko sú v tom najužšom možnom spojení. Bruško je tenučká blana, cez ktorú výborne počuť a vo vnútri sa nachádza plodová voda, ktorá prenáša vibrácie, tak to využijeme a pomocou zvukov tibetských misiek, príjemnej relaxačnej hudby uvoľníme naše zmysly. Obidvaja sa budete cítiť príjemne a cez Gravid jogu načerpáte novú silu :-)

Gravid jogu je vhodné cvičiť aj niekoľko mesiacov po tehotenstve. Na Gravid jogu nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti s jogou!

Príďte si k nám vyskúšať Gravid jogu na jednorázový vstup  a pocítite jej blahodárny účinok. Odporúčame začať s gravid jogou od 14 týždňa gravidity.

Lekcie Gravid jogy:

Začíname 05.02.2018

  • PONDELOK a STREDA: 17:15 – 18:15

Prihlasovať sa môžete na: E-mail: dys.andrea@gmail.com.

Informácie o kurze:

  • kurz trvá 2  mesiace a je v ňom 1 náhradná lekcia (pri návštevnosti kurzu 2 krát do týždňa) 
  • do kurzu sa môžete pripojiť kedykoľvek, ak je voľné miesto v kurze
  • cena sa Vám vypočíta odo dňa nástupu na kurz

Viď cenník: http://www.dys.sk/cennik/

 Lektorky:

  • Lucka   -  PONDELOK 17:15
  • Nati - STREDA  17:15