YOGA TEACHER SENIOR:


PaedDr. Andrea Peciarová  ( 44 rokov, lektorka jogy, fyzioterapeutka, majiteľka štúdia ) – FYZIO JOGA  UTOROK 17:00, STREDA 17:30 a 18:50, individuálne lekcie 

 • 2003 ukončené doktorandské štúdium na Pedagogickej fakulte UKF v Nitre odbor pedagogika a špecializácia telesná výchova
 • AIKIDO – certifikát 1.DAN Hombu dojo Japonsko
 • 2007 – 2010 pomohla vybudovať jogové centrum Fredymu Ayisimu, kde pracovala 3 roky ako lektorka dynamického štýlu power jogy
 • 2010 založila Darshana Yoga Studio
 • 2010 – 2013 individuálne trénovala jogu našu slávnu tenistku Danielu Hantuchovú
 • 2011 školí lektorov
 • 2015 certifikát KINESIOTAPING I a II
 • 2013 – 2016 ukončené vzdelanie na 3-ročnom dennom štúdiu v odbore fyzioterapia s praxou v nemocniciach v BA
 • 2017  – 2019 Dynamická Neuromuskulárna Stabilizácia podľa Kolářa – úroveň C
 • 2017 -2018 Spiral dynamic MED basic – ukončený ročný výcvik
 • 14 rok sprevádza jogou ľudí v Bratislave. Vyučuje vlastný štýl jogy zostavený z jogových prvkov (ásan) a terapeutických cvikov
 • od 2018 učí v nadstavbovom štúdiu na Strednej Zdravotníckej Škole v Bratislave v odbore fyzioterapia
 • individuálne pristupuje ku každému jednému cvičencovi a pomáha mu dosiahnuť pre neho dokonalú pozíciu

JOGA TEACHERS JUNIOR:


Diana – JOGA – PIATOK 17:30,   JOGA ZAČIATOČNÍCI – PONDELOK 17:30  

K joge ma priviedol život sám 🙂
Vždy som inklinovala k športu a k pohybu ako takému ale vždy ma fascinovala aj tá duchovná stránka života.
V r. 2014 som sa dopočula o či-kungu ako práce s energiou a absolvovala som kurz prvého stupňa. Potom ku mne prišla joga okolo r. 2016 a moja kamarátka, ktorá sa jej venovala už pár rokov a na mne sa učila učiť. Zo začiatku bola pre mňa joga fyzické cvičenie ale keď som objavila jej zákutia, nemohla som to nechať len tak.
V r. 2019 som absolvovala akreditovaný inštruktorský kurz power jogy v Yogo. Spočiatku len tak, pre seba na doplnenie informácií o význame a správnom prevedení ásan.
Ako sa hovorí, “ s jedlom rastie chuť,“ tak aj moja chuť ďalej objavovať vzrástla. Prihlásila som sa na jogový workshop k Jarovi Pavekovi o ashtanga joge. Tam sa moja zvedavosť prehĺbila a ešte v r. 2019 som si spravila ashtangové „minimum“ na každý deň. Spravila som pár výrazných zmien vo svojom živote lebo skrátka to tak funguje, čo je vonku je aj vnútri. Keď raz rozvírite pokojnú hladinu rieky, neostane nič také ako predtým.
Ďalšou jogovou zastávkou v r. 2020 bolo vzdelávanie za učiteľa jogy v akadémii vzdelávania Asána.
Cesta jogou je ako keď sa povie, že cesta je cieľ. Je to neustále učenie sa, prijímanie života, jeho zmien či súvislosti. Pre mňa joga znamená cestu do svojho vnútra, sebapoznávanie, akúsi formu terapia duše.
Aktuálne som sa začala zaujímať aj o zvukoterapiu preto Vám na záver našich hodín ponúkam takú malú oddychovku pri zvukoch tibetských misiek.
Moje hodiny su pre všetkých Vás, ktorí máte záujem a chuť objavovať v sebe  prirodzený kolobeh života.
Teším sa na Vás. Namasté


Lenka – HATHA JOGA – PONDELOK 18:50, YIN YOGA – NEDEĽA 18:30

Prvýkrát som hodinu jogy navštívila po strednej škole. Odvtedy som sa venovala viacerým pohybovým aktivitám, ale zakaždým som sa vrátila na jogovú podložku, ktorá pre mňa predstavuje niečo ako bezpečný prístav – miesto, kde sa cítim doma, ale aj čelím výzvam, ktoré mi jogová prax aj život prinášajú. Svoje vedomosti som sa rozhodla prehĺbiť absolvovaním učiteľského kurzu pod vedením indického učiteľa Mukesha Kothariho. Tento kurz som úspešne dokončila v roku 2020 a o svoje poznatky by som sa rada podelila s ostatnými ľuďmi, ktorí majú záujem udržať si či zlepšiť telesné a duševné zdravie. 


TatianaVINYASA FLOW YOGA – NEDEĽA 17:00

K joge som sa dostala cez meditácie. Išla som na to „z opačného konca“. So samotným praktizovaním som začala najskôr kvôli zdravotným ťažkostiam. Spočiatku to bolo ťažké, trápila som sa v každej pozícii. Začala som teda praktizovať jogu denne a problémy postupne odznievali. Vďaka joge sa môj život zlepšil. Keď vidíte výsledky, ženie vás to vpred. Tak to bolo aj u mňa, chcela som sa zdokonaľovať. V roku 2020 som ukončila učiteľský kurz jogy v Darshana Yoga Studio s indickým učiteľom Mukeshom Kotharim. Tým sa však moja cesta iba začala. Joga je neustále sa vzdelávanie a posúvanie svojich hraníc ďalej a ďalej. Joga pre mňa znamená cítiť sa dobre zvonku aj vo vnútri. Prekvitať, tešiť sa z maličkostí, zo života. Každý si to zaslúžime. Teším sa na vás na hodinách Vinyasa pre začiatočníkov.


ZuzkaREFRESH JOGA – UTOROK 18:20

Cvičiť jogu som začala niekedy v roku 2014 práve v Darshana Yoga Studio. Obľúbila som si tu viaceré hodiny, vždy som sa na odchode cítila oddýchnuto a nabitá energiou zároveň. S prestávkami som jogovala niekoľko rokov, absolvovala pár kurzov, no vždy som jogu brala ako kompenzáciu či doplnok k inému športu. Na konci roka 2019 som sa však prihlásila na učiteľský kurz s cieľom získať hlbšie informácie pre vlastnú prax. Neuvažovala som nad učením jogy. Tréning absolvovaný u indického učiteľa mi však poskytol vedomosti, ktoré stojí za to kultivovať a šíriť ďalej. Preto som sa rozhodla pre učenie jogy. V joge objavujem aplikácie do praktického života, rada skúšam, ktoré pozície pomôžu po dni presedenom pri počítači a ktoré zase po dlhej túre. Vo vlastnej praxi uprednostňujem hathajogu, ako aj prvky vinyasa flow jogy.
Bc. VICTÓRIA – BALET pre deti 

Ukončila som štúdium na Tanečnom konzervatóriu Evy Jaczovej v odbore klasický tanec. Teraz študujem tanečné umenie – klasický tanec na VŠMU. Rada spolupracujem s deťmi a samozrejme aj s dospelými ľuďmi. Cieľ mojej hodiny s deťmi je nevedomé milovanie pohybu a vytváranie pozitívneho vzťahu k baletu. Popri tom deti nestrácajú svoju vrodenú pohybovú flexibilitu, získavajú orientáciu v priestore, vyrastajú v správnom postavení tela a postupným vnímaním koordinovaného pohybu jednotlivých časti tela sa im otvorí široká možnosť objaviť v sebe nadanie psychomotorickej a umeleckej schopnosti.